मकवानपुरमा ६० जना पत्रकारलाई नयाँ सदस्यता प्रदान गरिँदै, को–को छन् लिष्टमा ? (नामवली सहित)

२१ जेष्ठ २०७६, मंगलवार १०:०४
FNJ Makawanpur-Murchunga TV

मकवानपुर, २१ जेठ । नेपाल पत्रकार महासंघ मकवानपुर शाखाले ६० जना नयाँ पत्रकारलाई नेपाल पत्रकार महासंघको नयाँ सदस्यता प्रदान गर्ने निर्णय गरेको छ । महासंघ शाखा हेटौँडाको मंगलबार बसेको कार्य समिति बैठकले नयाँ सदस्यताका लागि आवेदन दिएका ८६ जनामध्ये ६० जनालाई नयाँ सदस्यता दिने निर्णय गरेको हो । आवेदन दिएका मकवानपुरका विभिन्न सञ्चार माध्यमहरुमा कार्यरत पत्रकारहरुमध्ये विभिन्न कागजपत्र अभावका कारण २६ जनालाई भने सदस्यता नदिने निर्णय कार्य समितिले गरेको छ । त्यस्तै छुटेकाहरुलाई पून अर्को सदस्यता खुल्दा आवेदन दिन पनि अनुरोध गरिएको छ ।

मकवानपुर शाखामा थपिएका नयाँ सदस्यहरुको नामावली यसप्रकार छ–

१) होमनाथ चौँलागाई (यादव)
२) विजय पौडेल
३) सुमन दुलाल
४) अनिषा थापा
५) सुनमाया थिङ (सुनु)
६) राजन कटुवाल
७) कुमारमणि हुँमागाईँ
८) विक्रमकुमार बानियाँ
९) लक्ष्मण पुडासैनी (एलेक्स)
१०) विनिता महत
११) श्यामलाल दुलाल (गणेश)
१२) उज्वल अधिकारी
१३) सुदर्शन अधिकारी
१४) प्रदिप अधिकारी
१५) सृजना नेपाल
१६) लक्ष्मी सुवेदी
१७) शिवकुमार क्षेत्री (दर्शन)
१८) अमृता पराजुली
१९) कविराज हुमागाईँ
२०) अशेष ढुङ्गाना
२१) रमा विष्ट
२२) ध्रुवराज ढकाल
२३) रुपा गुरुङ
२४) मनोज देवकोटा
२५) सन्नु रिजाल
२६) सपना कँडेल
२७) आदित्य कर्ण
२८) सागर सापकोटा
२९) सुशान्त ढुंगाना
३०) दिलबहादुर लामा
३१) सुशान्त महत
३२) आकाश गोर्खाली
३३) धिरज ढकाल
३४) सहनशिला ढकाल
३५) नानीमैयाँ सापकोटा गौतम
३६) सविना तिमल्सिना
३७) देवराज पन्त
३८) सुसन लामिछाने
३९) जनक तामाङ
४०) मञ्जरी बलामी
४१) उमेश राई
४२) शर्मिला पाण्डे झा
४३) गोपीलाल घलान
४४) सिम्रन खड्का
४५) जयराम मोक्तान
४६) पुष्कर गोले (सागर)
४७) मन्दिरा बानियाँ (मान्वी)
४८) मनिषा बस्नेत
४९) कौशिला माया वाईबा
५०) ईन्द्रबहादुर बञ्जारा (रमेश)
५१) मञ्जु पुडासैनी
५२) प्रतिक्षा न्यौपाने
५३) मनिता राना
५४) अनिष चौँलागाई
५५) सुमन दाहाल
५६) सञ्जुकुमारी चापागाईँ
५७) केदार ढकाल
५८) मीना श्रेष्ठ
५९) गंगाप्रसाद पौडेल
६०) अनिष लुँईटेल

यो पनि हेर्नुहोस्

फेसबुक च्याटले खोल्यो पोल–गीत डिलेट काण्डको पर्दाफास (भिडियो)

बोल माया जस्तै उत्कृष्ट प्रकाश सपुतको ‘गलबन्दी’, ‘बोल माया–२’ मा के होला ? (भिडियो समिक्षा)

गीत डिलेट काण्ड– एलिना र श्यामको के हो लफडा ? (पुरा विवरण भिडियो सहित)

बहुचर्चित गीत ‘तिम्रो मायाले बाँधेर राख’ युट्युबबाट हट्यो

कम्प्युटर वा ल्यापटपबाट जिमेल आईडी बनाउने तरिका (भिडियो सहित)

मोबाईलबाट जिमेल आईडी बनाउने तरिका (भिडियो सहित)

इन्स्टाग्राममा फलोअर्सले मर्दा हुन्छ भनेपछि किशोरीद्वारा आत्माहत्या

रोग लागेपछि बिरामी श्रीमती छोडेर श्रीमान बेपत्ता

गुगल विज्ञापन नभए पनि युट्युबबाट पैसा कमाउने ४ तरिकाहरु

छाती पिटेर श्रीमती रोइरहँदा कफिनको लास किन बोलेन ?

आँचलले पलको पोल खोलिन्

स्वर्गीय श्रीकृष्ण श्रेष्ठका हेर्नैपर्ने ५ चलचित्रहरु

मुर्चुङ्गा टिभीको लोकप्रिय समाचारहरु

गायक समिर आचार्य र हेटौँडेली विद्या तिवारीको गीत युट्युब ट्रेण्डिङमा

मकवानपुरको हेटौँडामा जन्मिएर गायन क्षेत्रमा चर्चा कमाईरहेकी गायिका विद्या तिवारीको नयाँ गीत युट्युब ट्रेण्डिङमा परेको छ । यस अघि ‘पिच रोड’ गीतबाट समेत प्रशंसा बटुलेकी विद्याको ‘.घाममा सुकाई देउ’ बोलको गीत युट्युब ट्रेण्डिङमा परेको हो । समिर आचार्य र विद्या तिवारीको आवाज समावेश गीतमा चर्चित नायिका आँचल शर्मा र मन्जिल बस्नेतको अभिनय रहेको छ । गीतमा समिर आचार्यकै शब्द र संगीत रहेको छ । टेकेन्द्र शाहको निर्देशन रहेको म्यूजिक भिडियोमा राजिव समरको कोरियाग्राफी रहेको छ ।

सन्तोष लामाको म्यूजिक भिडियोमा मकवानपुरका फुर्बा दोर्जे र साबित्राको रोमान्स

नेपाली ताराको बिजेता बनेर थप चर्चामा आएका गायक सन्तोष लामाको नयाँ म्यूजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ । लामाको आवाजमा रहेको ‘बिर्सन म सक्दिन’ बोलको म्यूजिक भिडियो सार्वजनिक भएको हो । म्यूजिक भिडियोमा मकवानपुरका कलाकार फुर्बा दोर्जे मोक्तान तामाङ तथा चर्चित मोडल साबित्रा थिङले अभिनय गरेका छन् । नयाँ वर्ष सन् २०१९ को अवसर पारेर सार्वजनिक भएको म्यूजिक भिडियोमा फुर्बा दोर्जेसँगै साबित्राको अभिनय प्रशंसनीय छ । मायाप्रेमले भरिपूर्ण म्यूजिक भिडियोमा फुर्बा र सावित्राको जोडी निकै सुहाएको छ । साबित्रा र फुर्बाको अभिनय कौशल समेत भिडियोमा देखिएको छ । गीतमा रोशन भट्टराईको शब्दमा चर्चित संगीतकार न्ह्यु बज्रचार्य को संगीत छ । गायक सन्तोष लामाको एल्वम अक्षतामा उक्त गीत समावेश छ । मलेसियामा छायाँकन भएको म्यूजिक भिडियोलाई सुन्दर लावतीले निर्देशन गरेका हुन् ।

नेपाल आईडलकी अस्मिता अधिकारी र गायक मातृका आचार्यको नयाँ गीत रिलिज

नेपाल आईडल सिजन २ को थर्ड रनर अप हुन सफल प्रतियोगी अस्मिता अधिकारी र गायक मातृका आचार्यको आवाजमा रहेको नयाँ गीत युट्युब मार्फत रिलिज गरिएको छ । पुरुषोत्तम न्यौपानेको संगीत संयोजन तथा गायक आचार्यकै शब्दमा रहेको ‘दुई मुटु एउटै पारी’ बोलको गीतको अडियो भर्जन युट्युबमार्फत सार्वजनिक गरिएको हो ।

यस्तो छ चलचित्र सय कडा दश, हेटौँडामा खुल्यो रहस्य (भिडियो)

नेपाली कथानक चलचित्र ‘सय कडा दश’ ले समाजमा रहेको भ्रष्ट्राचारलाई न्युनिकरण गर्न सहयोग गर्ने चलचित्रका कलाकार तथा निर्माताहरुले बताएका छन् । न्युज क्लब नेपाल, हेटौँडामा सोमबार भएको पत्रकार सम्मेलनमा बोल्दै चलचित्रका निर्माण कमिटि तथा कलाकारहरुले यस्तो बताएका हुन् । चलचित्रमा राजाराम पौडेल, मनोज गजुरेल, अमृत ढुङगाना, उत्सव न्यौपाने, करुणा श्रेष्ठ, सोनिया राई, रश्मी भट्ट, अमित पोखरेल लगायतकाको अभिनय रहेको छ ।
कसले के भने ?

‘पिरतीको मिठो तिर्सना’ मा हेटौँडाका रायु र रिकिताको रोमान्स (भिडियो)

हेटौँडाबाट चर्चामा आएको ओपेरा ईन्फोटेन्टमेन्ट सिने प्रा.लि.ले नयाँ कभर म्यूजिक भिडियो सार्वजनिक गरेको छ । चलचित्र ‘विर विक्रम २’ को चर्चित ‘पिरतीको मिठो तिर्सना’ बोलको रिमेक गीतको कभर भिडियो सार्वजनिक गरिएको हो । हेटौँडाका उदाउँदो कलाकार रायु घले र रिकिता क्षेत्रीको रोमान्स समेटिएको भिडियो निकै राम्रो बनेको छ । रायु र रिकिताको अनस्क्रीन रोमान्सले भिडियोलाई थप शसक्त बनाएको छ । मकवानपुरका चर्चित पर्यटकीयस्थलहरुमा छायाँकन गरिएको भिडियोको निर्देशकीय पक्ष निकै नै मजबुद देखिएको छ । ओपेराका सञ्चालक समेत रहेका कलाकार, कोरियोग्राफर तथा निर्देशक विक्रम लुङ्वाले म्यूजिक भिडियोलाई निर्देशन गरेका छन् । छायाँकनसँगै निर्देशनको पाटोलाई समेत लुङ्वाले उत्कृष्टता प्रदर्शन गरेका छन् ।

धन पाख्रिन र सागर राईले म्यूजिक भिडियोलाई छायाँकन गरेका हुन् । सिर्जना सापकोटाको भ्वाईस ओभर रहेको म्यूजिक भिडियोलाई रायु घलेले कोरियोग्राफी गरेका हुन् ।


यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*