सात नम्बरमा झर्यो ‘दुई रुपैयाँ’

१९ जेष्ठ २०७६, आईतवार २१:५२

मकवानपुर, १९ जेठ । नेपाली कथानक चलचित्र ‘दुई रुपैयाँ’ युट्युब ट्रेण्डिङको एक नम्बरमा पुगेर विस्तारै ओरालो लागेको छ । एक नम्बरसम्म पुगेको चलचित्र अहिले सातौँ नम्बरमा आईपुगेको छ । करिब एक हप्तादेखि नेपाली युट्युब सर्भरमा नम्बर एक ट्रेण्डिङको स्थान कब्जा जमाउन सफल दक्षिण भारतीय चलचित्र नेला टिकेटलाई जित्दै एक नम्बरमा पुगेको चलचित्र समय बितेसँगै विस्तारै ओरालो झरेको हो ।

मे २४ तारिखमा रिलिज गरिएको ‘दुई रुपैयाँ’ युट्युब रिलिज भएको दुई दिनमै युट्युब ट्रेण्डिङको दोस्रो स्थानमा पुगेको थियो । यो सामाग्री तयार पार्दाको समयमा दुई रुपैयाँलाई ३५ लाख ४४ हजारभन्दा बढी पटक हेरिएको छ भने चलचित्रमा ३७ हजार लाईक र ३ हजार ५ सय डिसलाईकहरु गरिएका छन् । चलचित्रम ३ हजारभन्दा बढी कमेन्टहरु गरिएका छन् । थिएटर रिलिजका क्रममा समेत चर्चा पाउन सफल नेपाली कथानक चलचित्र ‘दुई रुपैयाँ’ दुई साथीहरुको वरिपरि घुमेको कथा हो जहाँ बिगार्ने र भत्काउने सबै खेल ‘दुई रुपैयाँ’ को नोटमा लेखेको सिक्रेट कुराले खेल्छ । चलचित्रमा चर्चित निर्देशक तथा कलाकार निश्चल बस्नेत, आसिफ शाह, बुद्धि तामाङ, रविन्द्र झा, राजन ईशान, मेनुका प्रधान, प्रतिकराज न्यौपाने, टिका पहाडी, विशारत बस्नेत लगायतका कलाकारहरुको मुख्य भूमिका रहेको छ । जी ट्वेन्टी वान पिक्चर्स र ब्ल्याक हर्स पिक्चर्सको प्रस्तुति रहेको चलचित्रलाई हाईलाईट्स नेपालले युट्युब मार्फत सार्वजनिक गरेको हो ।

असिम शाहको निर्देशनमा बनेको चलचित्रलाई आसिफ शाह र आशिष रेग्मीले लेखेका हुन् । त्यस्तै असिम शाह र विजय अधिकारीले समेत लेखनमा सघाएका छन् । तारानाथ न्यौपानेको मुख्य सहायक निर्देशन रहेको चलचित्रका कार्यकारी निर्माता आसिफ शाह र निश्चल बस्नेत स्वयम हुन् । त्यस्तै शिवराम श्रेष्ठको सिनेम्याटोग्राफी रहेको चलचित्रका सह निर्माता ओम गुरुङ हुन् । राजनराज शिवाकोटी र रोशन थापाको संगीत रहेको चलचित्रका गीतहरु राजन ईशानले एरेञ्ज गरेका हुन् । चलचित्रको कुटुमा कुटु बोलको गीत सर्वाधिक रुचाइएको र युट्युबमा सर्वाधिक भ्यूज समेत भएको गीत हो । चलचित्रका गीतहरुमा राजनराज शिवाकोटी, सुरजसिंह ठकुरी र एकतारेको शब्दहरु समावेश छन् ।

राजकुमार उप्रेतीको द्वन्द रहेको चलचित्रमा कविराज गहतराजले कोरियोग्राफी गरेका छन् । रोहित शाक्य र शैलेश श्रेष्ठको ब्याकग्राउण्ड स्कोर रहेको चलचित्रको ट्रेलर निमेश श्रेष्ठले तयार पारेका हुन् । पब्लीसिटी क्रियटिभका रुपमा विधान राजभण्डारीले कार्यभार सम्हालेको चलचित्रमा राजेश शाहले भिएफएक्स निर्माण गरेका छन् । गगन श्रेष्ठ प्रोडक्सन म्यानेजर रहेको चलचित्रमा उत्तम न्यौपानेले साउण्ड डिजाईन र मिक्सिङ गरेका छन् । चलचित्रमा लाईन प्रोडुसर फिरोज खड्का र फोटोग्राफी विकास खतिवडाले सम्हालेका छन् । चलचित्रलाई काठमाडौँ उपत्यकाभित्र स्टेसन फाईभ, उपत्यकाबाहिर एफडी कम्पनी र अन्तराष्ट्रिय स्तरमा हाईलाईट्स् नेपालले वितरण गरेको थियो । हेर्नुहोस् दुई रुपैयाँ–

यो पनि हेर्नुहोस्

बोल माया जस्तै उत्कृष्ट प्रकाश सपुतको ‘गलबन्दी’, ‘बोल माया–२’ मा के होला ? (भिडियो समिक्षा)

गीत डिलेट काण्ड– एलिना र श्यामको के हो लफडा ? (पुरा विवरण भिडियो सहित)

बहुचर्चित गीत ‘तिम्रो मायाले बाँधेर राख’ युट्युबबाट हट्यो

कम्प्युटर वा ल्यापटपबाट जिमेल आईडी बनाउने तरिका (भिडियो सहित)

मोबाईलबाट जिमेल आईडी बनाउने तरिका (भिडियो सहित)

इन्स्टाग्राममा फलोअर्सले मर्दा हुन्छ भनेपछि किशोरीद्वारा आत्माहत्या

रोग लागेपछि बिरामी श्रीमती छोडेर श्रीमान बेपत्ता

गुगल विज्ञापन नभए पनि युट्युबबाट पैसा कमाउने ४ तरिकाहरु

छाती पिटेर श्रीमती रोइरहँदा कफिनको लास किन बोलेन ?

आँचलले पलको पोल खोलिन्

स्वर्गीय श्रीकृष्ण श्रेष्ठका हेर्नैपर्ने ५ चलचित्रहरु

मुर्चुङ्गा टिभीको लोकप्रिय समाचारहरु

नेपाली युट्युब ट्रेण्डिङमा कब्जा जमाएका २ भारतीय चलचित्रहरु
नेपालमा भारतीय चलिचत्रको ठूलो बजार रहेको छ । यस तथ्यलाई कसैले नकार्न सक्ने अवस्था समेत छैन । हिन्दी फिल्म रिलिज हुँदा नेपालका सिङ्गलदेखि मल्टीप्लेक्स हलहरुमा देखिने दर्शकको भिडले समेत यही संकेत गर्छ । त्यतिमात्र होईन नेपालमा हिन्दी सिरियलको दबदबा पनि उत्तिकै छ । पछिल्लो प्रमाणका रुपमा युट्युब ट्रेण्डिङलाई आधार बनाउन सकिन्छ । अधिकांश समय नेपाली युट्युब ट्रेण्डिङमा हिन्दी फिल्मले कब्जा जमाउने गर्छ । यस सामाग्रीमा हामीले कुनै समय नेपाली युट्युब सर्भरमा पहिलो, दोस्रो र तेस्रो नम्बरमा नै कब्जा जमाउन सफल २ हिन्दी चलचित्रहरुका बारेमा चर्चा गरेका छौँ । भिआईपी–२ लल्कार र हिन्दी चलचित्र सञ्जुको ट्रेलर र गीतले कुनै समय एकैपटक ट्रेण्डिङ कब्जा गरेको थियो ।

युट्युब ट्रेण्डिङमा हिन्दी र नेपाली गीतको टक्कर

नेपाली युट्युब सर्भरमा आजभोलि हिन्दी गीत र नेपाली गीतहरुको घम्साघम्सी नै पर्छ । कहिले हिन्दी गीतको म्यूजिक भिडियोले नेपाली म्यूजिक भिडियोलाई पछार्छ त कहिले नेपाली गीतले हिन्दी गितलाई निकै तल झारिदिन्छ । यो सामाग्री तयार पार्दाको समयमा पनि नेपाली युट्युब सर्भरमा एक नेपाली र अर्को हिन्दी गीतको म्यूजिक भिडियोको निकै नै घम्साघम्सी भईरहेको छ । ती गीतहरु हुन्– सञ्जीव पराजुलीको ‘सोचमा’ र हिन्दी चलचित्र स्टुडेन्ट अफ दि इयर २’ को गीत हुकअप ।

युट्युब ट्रेण्डिङमा परेका ७ चलचित्रहरु (भिडियो सहित)

युट्युबको नेपाल भर्सनमा कयौँ चलचित्रहरु ट्रेण्डिङ पर्ने गरेका छन् । नेपाली चलचित्रको तुलनामा हिन्दी र साउथ भर्सन चलचित्रहरु छिटो र धेरै रिलिज हुने कारणले गर्दा हरेक दिन युट्युबमा हिन्दी चलचित्रहरु ट्रेण्डिङमा पर्ने गरेका छन् । यो सामाग्री तयार पार्दाको समयमा पनि युट्युबमा ७ वटा हिन्दी चलचित्रहरु ट्रेण्डिङमा छन् । ती चलचित्रहरुको बारेमा यहाँ भिडियो सहित चर्चा गरिएको छ ।

भारतीय अभिनेत्री सोफियाका पुर्व पति पर्फ्यूम शोरुमबाट पक्राउ
मोडलबाट भिक्षुणी बनेकी बिग बसकी पूर्व प्रतियोगी तथा एक समय भारतीय अभिनेत्रीका रुपमा उदाएकी सोफिया हयातका पूर्व श्रीमान लण्डनस्थित एक परफ्युमको शोरुमबाट पक्राउ परेका छन् । पूर्व पतिले धोका दिएको भन्दै सोफियाले आफ्ना पूर्व श्रीमानविरुद्ध मुद्दा दर्ता गरेकी थिइन् ।

शाहरुख खान कसरी बने बच्चा ? रहस्यको पोको खुल्दै

सबैलाई थाहा भएकै कुरा हो कि अब शाहरुख खानका छोराछोरी समेत निकै ठूला भइसकेका छन् । तर उनी एक्कासी कसरी होचा कदका साना बालक बने ? यो विषयले बलिउडमा हिन्दी चलचित्र ‘जिरो’ को शुटिङ भएको अवस्थादेखि नै चर्चा पाएको थियो । निकै वर्षपछि शाहरुख खान र सलमान खान संगै देखिएका ‘जिरो’ को इद विशेष टिजर सार्वजनिक भएसँगै यसको चर्चा थप चुलिएको छ ।

‘बउवा सिंह’ नामक होचा कदका व्यक्तिको भूमिकामा देखिएका शाहरुख खान टिजरको शुरुवात सँगै बलिउडका चर्चित नायिका कट्रिना कैफको तस्बिर अंकित टिसर्ट, कालो ज्याकेट र जिन्समा गम्सा बेरेर स्टेजमा प्रवेश गर्छन् । चारैतिर हुटिङ र सँगै तालीको गडगडाहट हुँदा सलमान खान स्टेजमा देखिन्छन् अनि सुरु हुन्छ असली कथा । तर इद मुबारक भन्दै गर्दा शाहरुख खान सलमानको शरिर माथि चढेर चुम्मा लिएसँगै टिजर समाप्त हुन्छ । दर्शक अझै केही बाँकी छ कि भनेर हेर्न बाध्य हुन्छन् । तर टिजर यत्ति हो ।

अचम्म : आलियाको एउटै गीतमा १ सय ७५ पटक कपडा चेन्ज

युवापुस्तामा चर्चित बलिउड नायिका आलिया भट्टले एउटै गीतमा १ सय ७५ पटक कपडा परिवर्तन गरेकी छिन् । उनले आफ्नो नयाँ चलचित्र ‘राजी’को ‘मुड के न देख दिलबरो’ बोलको गीतमा १ सय ७५ पटक कपडा परिवर्तन गरेकी हुन् ।

उक्त चलचित्रमा जासूसको भूमिका निभाएकी उनले पाकिस्तानी युवासँग बिहे गरेर भारतका लागि पाकिस्तानमा जासुसी गर्ने रोलमा छिन् । सोही क्रममा रिलिज गरिएको उक्त गीतमा बाबु र छोरीको संवेदना देखाइएको छ । यो गीतको बारेमा चर्चा गर्दै आलियाले गीतको सुटिङका क्रममा एक सय ७५ पटकभन्दा बढि बिदाईको पहिरन फेर्नु परेको अभिव्यक्ति दिएकी हुन् ।


यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*