रोज लामा दोस्रो स्थानमा, लगातार सफलता

२५ बैशाख २०७६, बुधबार १२:००
Rose Lama-Murchunga TV 9

चन्द्र घलान,मकवानपुर, २५ बैशाख । मिस नेपाल २०१९ अन्तर्गत ‘मिस ब्युटिफुल हेयर’ को भोटिङमा रोज लामाले लगातार अघि बढ्दै दोस्रो स्थान कायम गरेकी छिन् । सातौँ स्थानबाट पाँचौँ हुँदै मंगलबारसम्ममा तेस्रो स्थानमा आएकी रोजले आज दोस्रो स्थान कायम गरेकी हुन् । मिस ब्युटिफुल हेयरका लागि अहिले लिभोन लाईफ एप मार्फत भोटिङ भईरहेको छ । बैशाख २५ गते बिहान ११ बजेसम्मको अपडेट अनुसार रोज लामाले १६.८२ प्रतिशत भोट ल्याउँदै तेस्रो स्थान ओगटेकी छिन् ।

काठमाडौँ जोरपाटीकी स्थायी निवासी रोज लामा २० वर्षकी छिन् । उनी ५ फिट ६ ईन्च उचाईकी छिन् । क्यालोफोर्नियामा बस्ने नेपालीहरुमाझ भएको मिस नेपाल क्यालेफोर्निया २०१७ की बिजेता समेत बनिसकेकी रोज लामाले ट्यालेन्ट राउण्डदेखि थप चर्चा पाउन थालेकी हुन् । त्यस्तै मिस नेपालमा गोल्ड स्टार मिस एथलेट अन्तर्गत भएको सटपुट प्रतियोगितामा रोजले तृतिय स्थान हासिल गरेपछि उनी थप चर्चामा छिन् ।

फुर्सदको समयमा अध्ययन गर्न, लेख्न तथा नयाँ नयाँ खोज गर्न मन पराउने उनले सफल इन्डष्ट्रीयल डिजाईनर र समाजसेवी बन्ने लक्ष्य राखेकी छिन् । कन्स्ट्रक्टिभ टु डी र थ्री डि डिजाईन ड्रईङ गर्न पनि मनपराउने उनले इन्टीरियर डिजाईनिङ र स्टुडियो आर्ट विषयमा स्नातक गर्दै छिन् । मिस नेपाल अन्तर्गत नै भईरहेको मिस पपुलर च्वाईस जितेमा उनी सिधै फाईनलमा समेत पुग्ने छिन् । रोजसहित अन्य प्रतियोगिलाई मिस पपुलर च्वाईसमा बिप म्यासेञ्जरबाट भोट गर्ने तरिकाका बारेमा हामीले यस अघि नै भिडियो बनाएका छौँ । तपाईले त्यो भिडियो भिडियोको डिस्क्रिप्सनमा पाउनसक्नुहुनेछ ।

मिस ब्युटिफुल हेयरको पछिल्लो अपडेट अनुसार सबैभन्दा बढी भोट प्राप्त गर्दै काठमाडौँकी प्रदिप्ता अधिकारी ३ दिनदेखि अहिलेसम्मै पहिलो नम्बरमा छिन् । उनले यो सामाग्री तयार पार्दाको समयमा २२.५६ प्रतिशत भोट प्राप्त गरेकी छिन् । उनी मिस एथलेटकी विजेता समेत हुन् । त्यस्तै त्यस्तै सान्त्वना मालाकारलाई पछि पार्दै काठमाडौँकी रोज लामा १६.८२ प्रतिशत भोट प्राप्त गर्दै दोस्रो स्थानमा छिन् । यसअघि दोस्रो स्थानमा भएकी काठमाडौँकी सान्त्वना मालाकार १५.६७ प्रतिशत भोट प्राप्त गर्दै तेस्रो स्थानमा छिन् । काठमाडौँकी रिया बस्नेत ७.६४ प्रतिशत भोट प्राप्त गर्दै चौथो नम्बरमा छिन् भने काठमाडौँकी अनुष्का श्रेष्ठ ७.७१ प्रतिशत भोट प्राप्त गर्दै पाँचौँ स्थानमा छिन् । काठमाडौँकी निशा पाठक ४.५१ प्रतिशत भोट प्राप्त छैठौँ स्थानमा छिन् । भैरहवाकी शिवानी घिमिरे ४.९३ प्रतिशत भोट प्राप्त गर्दै सातौँ स्थानमा छिन् । त्यस्तै काठमाडौँकी सोफिया भुजेल ४.८९ प्रतिशत भोट प्राप्त गर्दै आठौँ स्थानमा, चितवनकी विपना सुवेदी ४.४४ प्रतिशत भोट प्राप्त गर्दै नवौँ स्थानमा र काठमाडौँकी रक्षा उप्रेती २.०५ प्रतिशत भोट प्राप्त गर्दै दशौँ स्थानमा छिन् ।

मिस ब्युटिफुल हेयरको भोटिङमा ललितपुरकी अस्मिता महर्जनले १.५३ प्रतिशत, काठमाडौँकी प्रथा अधिकारीले १.०३ प्रतिशत, पोखराकी सारा बजिमायाले ०.७५ प्रतिशत, भद्रपुरकी पुजा श्रेष्ठले ०.७ प्रतिशत र मोरङकी जेनिशा थपलियाले ०.७ प्रतिशत भोट प्राप्त गरेकी छिन् । त्यस्तै पोखराकी एलिशा जोशीले ०.६ प्रतिशत, ललितपुरकी नितिका कर्मचार्यले ०.५८ प्रतिशत, ललितपुरकी सुभेच्छा अधिकारीले ०.४१ प्रतिशत, काठमाडौँकी न्यान्सी बोगटीले ०.३२ प्रतिशत र काठमाडौँकी किरण थापाले ०.३१ प्रतिशत भोट प्राप्त गरेकी छिन् । त्यस्तै काठमाडौँकी जेन्नी महर्जनले ०.२८ प्रतिशत, भैरहवाकी सँस्कृति घिमिरेले ०.१८ प्रतिशत, भक्तपुरकी मिरा कक्षपतिले ०.१५ प्रतिशत र ललितपुरकी लक्ष्मी राउतले ०.१२ प्रतिशत भोट प्राप्त गरेकी छिन् । भोटिङ लिष्टको अन्तिममा ०.१२ प्रतिशत भोट प्राप्त गर्दै झापाकी प्रकृति कट्वाल अन्तिम स्थानमा छिन् ।

लिभोनमा प्राप्त भोट र आयोजकको निर्णय अनुसार मिस ब्युटीफुल हेयर छनौट गरिने छ । हामी भोट गर्नेहरुले सुरुमा साईन अप अर्थात लग ईन गर्दा २० भोट दिन पाउने सुविधा दिईन्छ र हरेक दिन लग ईन गर्दा १० भोट दिने सुविधा दिईन्छ । एउटा मोबाईलबाट एउटा मात्र आईडी खुल्छ । तर यदि रिफर गर्दा साथीले पनि एप लग ईन गर्यो र तपाईको रिफर युजर नेम हाल्यो भने दुबैले थप २० भोट गर्न सक्नेछन् । मिस नेपालको २५ औँ सँस्करणको फाईनल मे ९ तारिखमा गरिँदै छ । लिभोन लाईफ एपबाट भोट गर्ने तरिकाका बारेमा हामीले यसअघि नै भिडियो बनाएका छौँ । कृपया सहयोगका लागि ति भिडियोहरु हेरेर भोट गर्न सक्नुहुनेछ ।

आदरणीय दर्शकबिन्द, तपाईलाई यो सामाग्री कस्तो लाग्यो ? उत्कृष्ट २५ मध्ये तपाईको विचारमा को बन्न सक्छिन् मिस नेपाल २०१९ ? अनि को बन्न सक्छिन् लिभोन मिस ब्युटिफुल हेयर ? यसको जवाफ पनि कमेन्टमा लेख्न नभुल्नुहोला । साथै यो भिडियोलाई लाईक र शेयर गरिदिनुहोला र अन्य भिडियोका लागि हाम्रो च्यानललाई सब्स्क्राईब गर्न नभुल्नुहोला ।

यो पनि हेर्नुहोस्

अघि बढ्दै रोज लामा तेस्रो स्थानमा,अन्तिम पटक भोट गरौँ

मिस ब्युटीफुल हेयरका लागि यसरी गरौँ भोट

रोज लामालाई मिस नेपालको फाईनलमा पुराउन यसरी गरौँ भोट

मिस नेपाललाई बिप म्यासेञ्जरबाट यसरी गरौँ भोट

मिस नेपालमा नितिका कर्मचार्यको सम्भावना, मिस ग्ल्यामर बनाउन यसरी गर्नुहोस् भोट

मिस नेपाल अन्तर्गत मिस एथलेटमा क–कसले जिते ?

मिस नेपालको ट्यालेन्ट राउण्डमा कसले के गरे ?

को बन्छ Miss Nepal 2019 ? यस्ता छन् Miss Nepal 2019 Top 26 Contestants

मुटुदेखि मुटुसम्म भाग ४ – नयाँ वर्ष ‘जीन्दगीको अन्त्यको यात्रा’

स्वर्गीय श्रीकृष्ण श्रेष्ठका हेर्नैपर्ने ५ चलचित्रहरु

रोग लागेपछि बिरामी श्रीमती छोडेर श्रीमान बेपत्ता

गुगल विज्ञापन नभए पनि युट्युबबाट पैसा कमाउने ४ तरिकाहरु

छाती पिटेर श्रीमती रोइरहँदा कफिनको लास किन बोलेन ?

आँचलले पलको पोल खोलिन्


यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*