‘मिस ब्युटिफुल हेयर’ मा बिपना अगाडि, रोज लामा सातौँ स्थानमा, कसको कति भोट ?

२३ बैशाख २०७६, सोमबार ११:११
Featured Video Play Icon

चन्द्र घलान/मकवानपुर, २३ बैशाख । मिस नेपाल २०१९ अन्तर्गत ‘मिस ब्युटिफुल हेयर’ को लागि अहिले लिभोन लाईफ एप मार्फत भोटिङ भईरहेको छ । यस भिडियोमा हामीले मिस ब्युटिफुल हेयरको भोटिङमा कसले कति भोट प्राप्त गरे ? को कति औँ स्थानमा छन् र लिभोन लाईफ एपबाट भोट गर्ने तरिकाका बारेमा जानकारी लिएर आएका छौँ । कृपया पुरा भिडियो हेरेर तपाईको विचार कमेन्टमा लेखिदिनुहोला ।

मिस ब्युटिफुल हेयरमा सबैभन्दा बढी भोट प्राप्त गर्दै चितवनकी बिपना सुवेदी पहिलो स्थानमा छिन् । यो सामाग्री तयार पार्दाको समयमा बिपनाले ३६.६ प्रतिशत भोट प्राप्त गर्दै शिर्ष स्थानमा छिन् । त्यस्तै काठमाडौँकी प्रदिप्ता अधिकारी १९.२९ प्रतिशत भोट प्राप्त गर्दै दोस्रो नम्बरमा छिन् । उनी मिस एथलेटकी विजेता समेत हुन् । काठमाडौँकी सान्त्वना मालाकार ११.५ प्रतिशत भोट प्राप्त गर्दै तेस्रो स्थानमा छिन् भने काठमाडौँकी निशा पाठक ७.३३ प्रतिशत भोट प्राप्त गर्दै चौथो नम्बरमा छिन् । काठमाडौँकी अनुस्का श्रेष्ठ ५.२१ प्रतिशत भोट प्राप्त गर्दै पाँचौँ नम्बरमा छिन् भने काठमाडौँकी रिया बस्नेत ५.१७ प्रतिशत भोट प्राप्त गर्दै छैठौँ नम्बरमा छिन् । यता मिस ट्यालेन्ट राउण्डमा सबैको मन जित्न सफल काठमाडौँकी रोज लामा ४.१८ प्रतिशत भोट प्राप्त गर्दै सातौँ स्थानमा छिन् । काठमाडौँकी सोफिया भुजेल ३.२८ प्रतिशत भोट प्राप्त गर्दै आठौँ स्थानमा, काठमाडौकी रक्षा उप्रेती १.९८ प्रतिशत भोट प्राप्त गर्दै नवौँ स्थानमा र ललितपुरकी अस्मिता महर्जन १.१६ प्रतिशत भोट प्राप्त गर्दै दशौँ स्थानमा छिन् । अन्य प्रतियोगीको भोट प्रतिशत र लिभोन लाईफ एपबाट भोट हाल्ने तरिका जान्नका लागि यो भिडियो हेर्नुहोस्-

मिस ब्युटिफुल हेयरको भोटिङमा भैरहवाकी शिवानी घिमिरेले १.१३ प्रतिशत, काठमाडौँकी प्रथा अधिकारीले १ प्रतिशत, भद्रपुरकी पुजा श्रेष्ठले ०.५८ प्रतिशत र ललितपुरकी नितिका कर्मचार्यले ०.४८ प्रतिशत भोट प्राप्त गरेकी छिन् । त्यस्तै पोखराकी सारा बजिमायाले ०.२७ प्रतिशत, काठमाडौँकी जेन्नी महर्जनले ०.२६ प्रतिशत, मोरङकी जेनिशा थपलियाले ०.२४ प्रतिशत, काठमाडौँकी न्यान्सी बोगटीले ०.२१ प्रतिशत, पोखराकी एलिशा जोशीले ०.२ प्रतिशत र काठमाडौँकी किरण थापाले ०.१३ प्रतिशत भोट प्राप्त गरेकी छिन् । ललितपुरकी सुभेच्छा अधिकारीले ०.१३ प्रतिशत, भक्तपपुरकी मिरा कक्षपतिले ०.१२ प्रतिशत, भैरहवाकी सँस्कृति घिमिरेले ०.०६ प्रतिशत र ललितपुरकी लक्ष्मी राउतले ०.०३ प्रतिशत भोट प्राप्त गरेका छन् । झापाकी प्रकृति कट्वाल ०.०२ प्रतिशत भोट प्राप्त गर्दै अन्तिम स्थानमा छिन् । यो सामाग्र्री तयार पार्दाको डाटा हो, अहिले यसमा फेरबदल समेत भईसकेको हुनसक्छ । तपाई यसको जानकारी एपमा हेर्न सक्नुहुन्छ ।

कसरी गर्ने भोट ?

Miss Beauty Hair-Murchunga TV 1

मिस ब्युटिफुल हेयरमा भोट गर्नको लागि तपाईले सर्वप्रथम गुगल प्ले स्टोर वा अन्य एप स्टोरहरुबाट लिभोन लाईफ एप्लिकेसन डाउनलोड गर्नुपर्छ । त्यसका लागि तपाईको एप स्टोरमा गएर सर्च बक्समा लिभोन लाईफ टाईप गरी सर्च गर्नुहोस् । त्यसपश्चात एपलाई डाउनलोड गरी ईन्स्टल गर्नुहोस् । त्यसपछि एपलाई ओपनमा क्लिक गरी खोल्नुहोस् । एप खुल्ने बित्तिकै ट्रेण्डिङभन्ने अप्सन सहित भोट फर मिस ब्युटिफुल हेयर भन्ने ट्याब खुल्छ र त्यसमा लिडिङ बोर्ड समेत हुन्छ । तपाई माथि सिधै लग ईन गर्न वा लिडिङ बोर्डमा जानसक्नुहुनेछ । लिडिङ बोर्डमा गएपछि त्यहाँ तपाईले मिस नेपालका २५ प्रतियोगीहरुको नामसहित सबैभन्दा बढी भोट ल्याउने प्रतियोगीको क्रममा फोटो, भोट प्रतिशत र भोट नाउ भन्ने अप्सन पनि देख्नसक्नुहुनेछ ।

त्यसपछि तपाईलाई मनपर्ने कुनै प्रतियोगीको फोटो वा उक्त फोटोको दायाँतिर भएको भोट नाउ भन्ने अप्सनमा क्लिक गर्नुहोस् । यसरी क्लिक गर्दा उक्त प्रतियोगिको भिडियो सहितको बायोग्राफी र चनेट नाउ भन्ने अप्सन सहितको ट्याब खुल्छ । त्यहाँ तपाईले प्रतियोगीका बारेमा जानकारी पाउन सक्नुहुन्छ । यहाँ मैले रोज लामाको उदाहरण प्रस्तुत गरेको छु । त्यसपछि भिडियोको तल नामसँगै दिइएको भोट नाउ भन्ने अप्सनमा क्लिक गर्नुहोस् । यसो गर्दा ‘यु मस्ट लग ईन टु भोट’ भन्ने डाईलग बक्स आउँछ अर्थात हामीले भोट गर्न लग ईन गर्नैपर्छ । त्यसपछि लग ईन विथ फेसबुकमा क्लिक गर्नुहोस् । यसमा क्लिक गरेपछि तपाईको फेसबुक लग ईन छ भने कन्टिन्यु एज भन्ने लिंक आउँछ जसमा तपाईको फेसबुकको नाम र प्रोफाईल फोटो देखाउँछ । यदि लग ईन गर्नुभएको छैन भने फेसबुकमा लग ईन गर्नुपर्ने हुन्छ । त्यसपछि कन्टिन्यू एजमा क्लिक गरेपछि भोट नाउमा क्लिक गर्नुपर्छ । त्यसपछि त्यहाँ प्लस माईनसको चिन्ह सहित भोट नाउ भन्ने अप्सन आउँछ । त्यहाँ तपाईसँग भएको भोट संख्या दिईन्छ । सुरुमा हामीसँग २० वटा भोट भएकोले यसलाई घटाएर वा २० वटै भोट एउटै प्रतियोगीलाई दिन पनि सकिन्छ । उदाहरणका लागि मैले यहाँ २० वटै भोट राखेर भोट नाउमा क्लिक गरेको छु । यसो गर्दा उक्त प्रतियोगीलाई २० भोट गर्ने हो भन्ने डाईलग बक्स आउँछ र त्यसमा ‘यस’ मा क्लिक गर्नुहोस् । यसो गर्दा २० भोट उक्त प्रतियोगिलाई जान्छ । र तपाईले गर्नुभएको भोट सफल भयो भन्ने म्यासेज पनि आउँछ ।

Miss Beauty Hair-Murchunga TV 2

यसरी हामीले भोट गर्न सक्छौँ । भिडियोमा देखाईजस्तै २५ जना प्रतियोगीको लिष्टमा अबाउट भोटिङ टर्मस् भन्ने अप्सन देख्नुहुन्छ । त्यहाँ भोट कसरी प्राप्त हुन्छ भन्ने जानकारी दिइएको छ । यसमा दिइए अनुसार लिभोनमा प्राप्त भोट र आयोजकको निर्णय अनुसार मिस ब्युटीफुल हेयर छनौट गरिने छ । हामी भोट गर्नेहरुले सुरुमा साईन अप अर्थात लग ईन गर्दा २० भोट दिन पाउने सुविधा दिईन्छ र हरेक दिन लग ईन गर्दा १० भोट दिने सुविधा दिईन्छ । अर्थात तपाईले हरेक दिन १० भोट पाउन सक्नुहुन्छ । तर यदि रिफर गर्दा साथीले पनि एप लग ईन गर्यो भने दुबैले थप २० भोट गर्न सक्नेछन् । भोट गर्नेहरुमध्येबाट एक जनाले मिस नेपालको फाईनल लाईभ शोमा प्रवेश पाउनेछन् । भोटिङ मे ८ तारिखको दिउँसो १२ बजेसम्म खुला रहनेछ । हामीले लिभोन लाईफ एपको डाउनलोड लिंक भिडियोको डिस्क्रीप्सनमा राखेका छौँ ।

आदरणीय दर्शकबिन्द, तपाईलाई यो भिडियो कस्तो लाग्यो ? उत्कृष्ट २५ मध्ये तपाईको विचारमा को बन्न सक्छिन् मिस नेपाल २०१९ ? अनि को बन्न सक्छिन् लिभोन मिस ब्युटिफुल हेयर ? यसको जवाफ पनि कमेन्टमा लेख्न नभुल्नुहोला । साथै यो भिडियोलाई लाईक र शेयर गरिदिनुहोला र अन्य भिडियोका लागि हाम्रो च्यानललाई सब्स्क्राईब गर्न नभुल्नुहोला ।

यो पनि हेर्नुहोस्

रोज लामालाई मिस नेपालको फाईनलमा पुराउन यसरी गरौँ भोट

मिस नेपाललाई बिप म्यासेञ्जरबाट यसरी गरौँ भोट

मिस नेपालमा नितिका कर्मचार्यको सम्भावना, मिस ग्ल्यामर बनाउन यसरी गर्नुहोस् भोट

मिस नेपाल अन्तर्गत मिस एथलेटमा क–कसले जिते ?

मिस नेपालको ट्यालेन्ट राउण्डमा कसले के गरे ?

को बन्छ Miss Nepal 2019 ? यस्ता छन् Miss Nepal 2019 Top 26 Contestants

मुटुदेखि मुटुसम्म भाग ४ – नयाँ वर्ष ‘जीन्दगीको अन्त्यको यात्रा’

स्वर्गीय श्रीकृष्ण श्रेष्ठका हेर्नैपर्ने ५ चलचित्रहरु

रोग लागेपछि बिरामी श्रीमती छोडेर श्रीमान बेपत्ता

गुगल विज्ञापन नभए पनि युट्युबबाट पैसा कमाउने ४ तरिकाहरु

छाती पिटेर श्रीमती रोइरहँदा कफिनको लास किन बोलेन ?

आँचलले पलको पोल खोलिन्


यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published.


*