‘हेटौँडामा घर पर्यो’ छायाँकन सुरु

२३ चैत्र २०७५, शनिबार ०७:३३
Sahid Smarak-Murchunga TV

मकवानपुर, २३ चैत । मकवानपुरका विभिन्न विशेष स्थान ओगट्ने शब्द संकलन गरी तयार पारिएको गीतको शुक्रबार छायाँकन गरिएको छ । ‘हेटौँडामा घर पर्यो हाम्रो, मकवानपुर सारै नै छ राम्रो’ बोलको गीतको म्यूजिक भिडियो हेटौँडा ११ स्थित शहिद स्मारकमा छायाँकन गरिएको सञ्चारकर्मी घमराज तिमल्सिनाले जानकारी दिए ।

दोहोरी गीतमा गायक नवराज न्यौपाने र गायिका गितादेवीले सुमधुर आवाज दिएका छन् । नवराज न्यौपाने र शितलराज गिरीको शब्द संकलन तथा राजु श्रेष्ठको संगीत रहेको गीतमा सन्तोष रेग्मीले लय तयार पारेका छन् । म्यूजिक भिडियोको शुभमुर्हुत हेटौँडा ११ का वडाअध्यक्ष गोकर्ण पराजुलीले गरेका थिए ।

यो पनि हेर्नुहोस्

स्वर्गीय श्रीकृष्ण श्रेष्ठका हेर्नैपर्ने ५ चलचित्रहरु

मुटुदेखि मुटुसम्म सेरिज–३ सपना र प्रेम

रोग लागेपछि बिरामी श्रीमती छोडेर श्रीमान बेपत्ता

गुगल विज्ञापन नभए पनि युट्युबबाट पैसा कमाउने ४ तरिकाहरु

छाती पिटेर श्रीमती रोइरहँदा कफिनको लास किन बोलेन ?

आँचलले पलको पोल खोलिन्

अशोक दर्जीको खतरा कमेडी भिडियो


यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*