प्रगति माविबाट एसईईमा सहभागीलाई प्रोत्सहान स्वरुप शुभकामना र कलम

४ चैत्र २०७५, सोमबार १६:१२
Pragati School-Murchunga TV

हेटौँडा, ४ चैत । मकवानपुरको हेटौँडा ९ पशुपति नगरमा अवस्थित प्रगति माविबाट यस वर्षको एस.ई.ई. परिक्षामा सहभागी हुन लागेका विद्यार्थीहरुलाई प्रोत्सहान स्वरुप शुभकामना सहित कलम प्रदान गरिएको छ । विद्यालय प्राङ्गणमा सोमबार उनीहरुलाई टिका लगाएर कलम वितरण गरिएको पशुपति नगरबाट प्रशिक्षार्थी पत्रकार आशिष खतिवडाले जानकारी दिए ।

कार्यक्रममा विद्यालयका प्राचार्य निरञ्जन ढकालले परीक्षामा कसरी लेख्ने लेख्ने भन्ने सम्बन्धमाा विद्यार्थीहरुलाई जानकारी दिएका थिए । हरेक वर्ष उत्कृष्ट नतिजा निकाल्न सफल प्रगति माविबाट यस वर्ष ८४ जना विद्यार्थीहरू एसईई परीक्षामा सहभागी हुने प्राचार्य ढकालले जानकारी दिए । सहभागी विद्यार्थीहरुमा ४० छात्र र ४४ जना छात्रा रहेका छन् ।

विद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष विष्णुमणि अधिकारीको सभाध्यक्षता तथा ९ नम्बर वडाका वडाध्यक्ष लक्ष्मण प्रसाद भण्डारीको प्रमुख आतिथ्यतामा कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो । कार्यक्रममा विद्यालय ब्यवस्यापन समितिका सदस्यहरू, शिक्षक अभिभावक संघका प्रतिनिधिहरू र विद्यार्थीहरूको उपस्थिति रहेको थियो ।

यो पनि हेर्नुहोस्

मुटुदेखि मुटुसम्म वेब सिरिज एपिसोड–२ माया कि ओभर केयर ?

मुटुदेखि मुटुसम्म भाग १– भ्यालेन्टाईन्स् डे

क्लिन मास्टर मोबाईल एपबाट पैसा कमाउने तरिका

रोग लागेपछि बिरामी श्रीमती छोडेर श्रीमान बेपत्ता

गुगल विज्ञापन नभए पनि युट्युबबाट पैसा कमाउने ४ तरिकाहरु

छाती पिटेर श्रीमती रोइरहँदा कफिनको लास किन बोलेन ?

आँचलले पलको पोल खोलिन्

अशोक दर्जीको खतरा कमेडी भिडियो


यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*