अलपत्र परेका सुन्दर स्याङ्तान भनिने हेटौँडाका यी बालक को हुन् ? सक्दो शेयर गरौँ

२७ फाल्गुन २०७५, सोमबार १४:१५
Balak Fela-Murchunga TV

हेटौँडा, २७ फागुन । मकवानपुरको हेटौँडा निवासी एक बालक काठमाडौँमा फेला परेका छन् । आईतबार गोकर्ण नगरपालिकाको गोकर्णेश्वर महादेव मन्दिर वरपर भेटिएका बालकले आफ्नो नाम सुन्दर स्याङ्तान भएको बताएका छन् । ११ वर्षीय उक्त बालकले आफ्नो बुवाको नाम सुनबहादुर तामाङ र आमाको नाम आईतीमाया तामाङ बताएका छन् ।

हेटौँडाको कार्की डाँडा घर बताउने उक्त बालकलाई काठमाडौँमा महिनाको ३ हजार तलब लिने गरी घरायसी बच्चा हेर्ने काममा राखेको बुझिएको छ । बालकले आफ्नो दाईको नाम सोमबहादुर र दिदीको नाम सोममाया भएको बताएका छन् । काठमाडौँ माकलबारी निवासी सिता भट्टराईले उनलाई भेटेकी हुन् । उनको बारेमा माकलबारी सानो पुलमा अवस्थित पुलिस चौकीमा पनि खबर गरेको उनले बताएकी छिन् । लेख्न पढ्न नआउने उक्त बालकलाई कार्पेट कारखानामा खाना बनाउने र बच्चा हेर्ने गरी काममा लगाएको बुझिएको छ । उक्त बालकलाई काममा ल्याउनेले छ्याङ खाएर उनलाई कुट्ने गरेको पनि बताइएको छ ।

बालकलाई भेट्टाएकी भट्टराईले फेसबुक लाईभ मार्फत सूचना पुराउन सबैलाई आग्रह गरेकी छिन् । उनले बौद्ध अथवा माकल बारीको पुलिस चौकीमा सम्पर्क गरी बालकलाई जिम्मा लिन उनका आमाबुवासँग अपिल गरेकी छिन् । उनको मोबाईल नम्बर ९८४९६५०६५२ मा फोन गर्न पनि आग्रह गरिएको छ । बच्चा फेला पार्ने महिलाको लाईभ भिडियो हेर्नुहोस्– यहाँ क्लिक गर्नुहोस्

यो पनि हेर्नुहोस्

मुटुदेखि मुटुसम्म वेब सिरिज एपिसोड–२ माया कि ओभर केयर ?

मुटुदेखि मुटुसम्म भाग १– भ्यालेन्टाईन्स् डे

क्लिन मास्टर मोबाईल एपबाट पैसा कमाउने तरिका

रोग लागेपछि बिरामी श्रीमती छोडेर श्रीमान बेपत्ता

गुगल विज्ञापन नभए पनि युट्युबबाट पैसा कमाउने ४ तरिकाहरु

छाती पिटेर श्रीमती रोइरहँदा कफिनको लास किन बोलेन ?

आँचलले पलको पोल खोलिन्

अशोक दर्जीको खतरा कमेडी भिडियो


यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published.


*