फोनिजको प्रदेश भेलाका लागि मकवानपुरबाट थप प्रदेश पार्षद चयन

१८ फाल्गुन २०७५, शनिबार २२:०४
Fonij Makawanpur-Murchunga TV

हेटौँडा, १८ फागुन । नेपाल आदिवासी जनजाति पत्रकार महासंघ (फोनिज) को प्रदेश स्तरीय भेलाका लागि मकवानपुरबाट थप एक जना प्रदेश पार्षद थप गरिएको छ । फोनिजको केन्द्रीय बैठकमा निर्णय भएअनुसार मकवानपुरबाट एक जना प्रदेश पार्षद थप गर्नु भएकोले शनिबार भएको बैठकले एक जना पार्षद र एक जना पर्यवेक्षक चयन गरेको हो ।

शनिबार भएको बैठकबाट प्रदेश पार्षदमा मकवानपुरका अग्रज पत्रकार सुर्वण श्रेष्ठलाई चयन गरिएको हो । त्यस्तै पर्यवेक्षकका रुपमा सञ्चारकर्मी दुदुमाया सिन्तानलाई चयन गरिएको छ । यस अघि नै फोनिज मकवानपुरको अधिवेशनबाट सुरजकुमार भुजेल, रञ्जिता डंगोल र दिलबहादुर रुम्बालाई प्रदेश पार्षदमा चयन गरिसकिएको छ । फोनिजको प्रदेश भेला आउँदो चैत्र महिनासम्म हुने बताइएको छ ।

बैठकमा आदिवासी जनजाति पत्रकार महासंघ (फोनिज) मकवानपुरका अध्यक्ष तथा ३ नम्बर प्रदेश पत्रकार महासंघका महासचिव कृष्ण सारु मगर, आदिवासी जनजाति महासंघ जिल्ला समन्वय समिति मकवानपुरका अध्यक्ष तिर्थ थापा मगर सहित फोनिज मकवानपुरका सदस्यहरुको सहभागिता रहेको थियो ।

यो पनि हेर्नुहोस्

मुटुदेखि मुटुसम्म वेब सिरिज एपिसोड–२ माया कि ओभर केयर ?

मुटुदेखि मुटुसम्म भाग १– भ्यालेन्टाईन्स् डे

क्लिन मास्टर मोबाईल एपबाट पैसा कमाउने तरिका

रोग लागेपछि बिरामी श्रीमती छोडेर श्रीमान बेपत्ता

गुगल विज्ञापन नभए पनि युट्युबबाट पैसा कमाउने ४ तरिकाहरु

छाती पिटेर श्रीमती रोइरहँदा कफिनको लास किन बोलेन ?

आँचलले पलको पोल खोलिन्

अशोक दर्जीको खतरा कमेडी भिडियो


यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published.


*