बागमती गाउँपालिकाको निर्णय : सोनाम ल्होछारमा १ दिन बिदा

१५ माघ २०७५, मंगलवार १४:४४
Bagmati Gaupalika Lhochhar-Murchunga TV

हेटौँडा, १५ माघ । तामाङ समुदायको महान पर्व सोनाम ल्होछारका अवसरमा प्रदेश ३ सरकारले बिदा नदिने अवस्था देखिएको बेलामा पूर्वी मकवानपुरको बागमती गाउँपालिकाले ल्होछारमा बिदा दिने निर्णय गर्दै पहिलो पहलकदमी अघि सारेको छ ।

माघ ९ गते गाउँपालिका अध्यक्ष सर्केश घलानको अध्यक्षतामा बसेको गाउँ कार्यपालिकाको बैठकले यही माघ २२ गते परेको २८५५ औं सोनाम ल्होछारमा विदा दिने निर्णय गरेको गाउँपालिकाले जनाएको छ । गाउँपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत लक्ष्मण पुडासैनीले सूचना प्रकाशित गर्दै गाउँपालिकाभित्र रहेको सबै सरकारी कार्यालय र विद्यालयहरु उक्त दिन बन्द रहने जनाएका छन् ।

बागमती गाउँपालिकामा करिब ६० प्रतिशत बढी तामाङ समुदायको बसोबास रहेको छ । सोनाम ल्होछारका अवसरमा बिदा घोषणा गरेपछि स्थानीयबासीमा खुशी छाएको छ । बागमती गाउँपालिकाले बिदा दिने निर्णय गरेसँगै ल्होछारको बिदाको बहसले थप उचाई प्राप्त गरेको छ । हेर्नुहोस् सूचना–
Bagmati Gaupalika Lhochhar-Murchunga TV 1

यो पनि हेर्नुहोस्

युट्युब च्यानल र जिमेल आईडी कसरी बनाउने ?

रोग लागेपछि बिरामी श्रीमती छोडेर श्रीमान बेपत्ता

गुगल विज्ञापन नभए पनि युट्युबबाट पैसा कमाउने ४ तरिकाहरु

छाती पिटेर श्रीमती रोइरहँदा कफिनको लास किन बोलेन ?

आँचलले पलको पोल खोलिन्

पल र आँचलको प्रेमयुद्ध

अशोक दर्जीको खतरा कमेडी भिडियो

स्वस्तिमा र सेड्रिनामा को राम्री ?

दुबईमा अशोक दर्जीलाई देखेपछि दर्शकहरु खुशीले भुतुक्कै

वडा अध्यक्षको नमूना फुलबारी

अशोक दर्जीको खतरा फ्यान (भिडियो सहित)

हेटौँडेली युवाहरुको नयाँ सर्ट मूभि ‘वास्तब’ रिलिज (हेर्नुहोस् भिडियो)


यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published.


*