हेटौँडाको रियल युनिक कम्प्युटरले २० जनालाई निःशुल्क पढाउने

२९ पुष २०७५, आईतवार १०:१९
Real Unique Computer Institute-Murchunga TV

हेटौँडा, २९ पुस । मकवानपुरको हेटौँडा उपमहानगरपालिका वडा नम्बर ४ स्कुलरोडमा रहेको रियल युनिक कम्प्युटर इन्स्टिच्युटले अपाङ्गता भएका २० जनालाई कम्प्युटर शिक्षा निःशुल्क अध्यापन गराउने भएको छ । इन्स्टिच्युटको २० औं वार्षिक उत्सवको अवसरमा ३ महिने अफिस म्यानेजमेन्ट कम्प्युटर सफ्टवयर प्याकेज निःशुल्क अध्यापन गराउन थालिएको हो ।

आईतबार हेटौँडाको न्यूज क्लबमा पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गर्दै इन्सिटच्युटका संचालक भागवत कुमार श्रेष्ठले ‘अपाङ्गतालाई आरक्षण होइन अवसर प्रदान गरौं’ भन्ने नारा सहित निःशुल्क शिक्षा दिन लागेको बताए । हेटौँडा १ का वडाअध्यक्ष सविन न्यौपानेले कार्यक्रममा बोल्दै आफु समेत अध्ययन र अध्यापन गरेको संस्थाले गर्न थालेको नयाँ कामको प्रशंसा गरे ।

माघ महिनाको ३ गते सम्म संस्थाको कार्यालयमा आएर फर्म भरेपछि माघ ६ गतेदेखि नै कम्प्युटर कक्षा सञ्चालन हुने बताइएको छ । पत्रकार सम्मेलनमा क्यान मकवानपुरका अध्यक्ष पुष्पराज पुडासैनी, हेटौंडा १ का वडा अध्यक्ष सविन न्यौपाने लगायतको उपस्थिती रहेको थियो ।

यो पनि हेर्नुहोस्

युट्युब च्यानल र जिमेल आईडी कसरी बनाउने ?

रोग लागेपछि बिरामी श्रीमती छोडेर श्रीमान बेपत्ता

घरमै बसरे अनलाईनबाट कसरी पैसा कमाउने ?

छाती पिटेर श्रीमती रोइरहँदा कफिनको लास किन बोलेन ?

आँचलले पलको पोल खोलिन्

पल र आँचलको प्रेमयुद्ध

अशोक दर्जीको खतरा कमेडी भिडियो

स्वस्तिमा र सेड्रिनामा को राम्री ?

दुबईमा अशोक दर्जीलाई देखेपछि दर्शकहरु खुशीले भुतुक्कै

वडा अध्यक्षको नमूना फुलबारी

अशोक दर्जीको खतरा फ्यान (भिडियो सहित)

हेटौँडेली युवाहरुको नयाँ सर्ट मूभि ‘वास्तब’ रिलिज (हेर्नुहोस् भिडियो)


यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*