सपनामा सहवास गरेको देख्नुको अर्थ के हो ?

६ बैशाख २०७५, बिहीबार ०७:२३

एजेन्सी, ६ बैशाख । भनिन्छ हामी जुन कुराका बारेमा बढी सोच्छौँ त्यसैलाई सपनामा देख्छौँ । हाम्रा मनमा दबिएका कुराहरुलाई नै हामीले बढी सपनामा देख्ने गर्छौँ भन्ने विश्लेषणहरु पनि पाईन्छ । यसरी नै कहिलेकाँही मानिसले सपनामा परिचित वा अपरिचित महिला वा पुरुषसँग सहवास गरेको सपनाहरु प्नि देख्छन् । राती सपनामा विभिन्न व्यक्तिहरुसँग सहवास गरेको देख्नुको अर्थ के हो ? हामीले समाचार एजेन्सीहरुको सहयोगमा यो सामाग्री तयार पारेका छौँ ।

१. पति वा प्रेमीसँग सहवास गरेको सपना देखेमा :
यदि तपाइँले सपनामा आफ्नो पति वा प्रेमीको साथ सहवास गरेको सपना देख्नुभयो भने यसका दुई अर्थ हुनसक्छन् । या त तपाइँको पति वा प्रेमीसँगको सम्बन्ध प्रगाढ छ, या त तपाइँले पति वा प्रेमीबाट चाहानुभएको सन्तुष्टि पाइरहनुभएको छैन ।

२. पूर्व प्रेमीसँग सहवास गरेको देखेमा :
यदि तपाइँले आफ्नो पूर्व प्रेमीसँग सम्भोग गरेको सपना देख्नुभयो भने यसको अर्थ पूरानो ब्वाइफ्रेन्डसँग तपाइँको सेक्स लाइफ निकै राम्रो थियो भन्ने हुनसक्छ । तपाइँले देखावटी रुपमा अहिलेको प्रेमीलाई मन पराउनुभएको भए पनि मनमा पूरानो प्रेमीले नै लोभ्याइरहेको छ भने तपाइँले ऊ सँग सम्भोग गरेको सपना देख्नसक्ने सम्भावना बढी हुन्छ । यस्तो सपना देख्नुले तपाइँ आफ्नो नयाँ प्रेमीसँग सन्तुष्टिका साथ सहवास गर्न पाउनुभएन वा नयाँ प्रेमीसँग पनि खटपट हुनथालेको छ भन्ने प्रष्ट हुन सक्छ ।

३. चर्चित नायकसँग सहवास गरेको सपना देखेमा
तपाइँले कुनै चर्चित हिरोसँग सहवास गरेको सपना देख्नुभयो भने यसको अर्थ तपाइँले आफ्नो प्रेमी वा पतिमा अरु केही कुरा खोजिरहनुभएको छ भन्ने देखाउँछ । हिरोको सफलता र खुबीसँग आफ्नो प्रेमी वा पतिलाई दाँजिरहनु भयो भने तपाईले यस्तो सपना देख्ने सम्भावना बढी हुन्छ ।४.प्रेमीसँग बिछोड भएको सपना देखेमा

प्रेमीसँगको विछोड भएको सपना देख्नुभयो भने यसको अर्थ तपाइँले आफ्नो प्रेमीसँग संवेगात्मक निकट सम्बन्ध र बढि समय चाहनुभएको छ तर त्यो पाइरहनुभएको छैन भन्ने हुन्छ । सम्बन्धमा खटपट आएको वा निकट भविष्यमा आउने ठूलो परिवर्तन वा घटनाको व्यवस्थापन कसरी गर्ने भन्ने बारेमा चिन्तित रहेको बेलामा पनि प्रेमीसँग बिछोड भएको सपना देखिने यौनमनोविज्ञहरुले बताएका छन् ।

यी अर्थहरु विभिन्न समाचार एजेन्सी अनुसार तयार पारिएको हो । यो सबैमा सतप्रतिशत लागु नहुन पनि सक्छ । तर यस्ता सपनाहरुको आधारमा तपाईले सामान्य अर्थमा आफ्नो अवचेतन मनका कुराहरु बुझ्न सक्नुहुन्छ ।


यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*