डान्सिङ विथ द स्टार्स नेपालका उत्कृष्ट ५ जोडीहरु

१७ मंसिर २०७७, बुधबार २०:३६
Featured Video Play Icon

चन्द्र घलान, मकवानपुर, १७ मंसिर । विश्वप्रसिद्ध डान्सिङ रियालिटी शो ‘डान्सिङ विथ द स्टार्स नेपाल’ मा उत्कृष्ट ५ जोडीहरु छानिएका छन् । यसअघि उत्कृष्ट ६ सम्म पुगेका दिभान्सी बैदवार र सिद्धार्थ श्रेष्ठको ‘देवार्थ’ जोडी बाहिरिएपछि शोका उत्कृष्ट ५ जोडीहरु छानिएका हुन् । शोका उत्कृष्ट ५ जोडीहरुमा सुमी मोक्तान र बिजु पार्की, प्रियना आचार्य र शुभम भुजेल, ज्योति मगर र लाउरे सिंह, फुलन्देकी आमा उमेश राई र प्रमोद भण्डारी तथा बुद्ध लामा र केबिका खत्री रहेका छन् । यस भिडियो सामग्रीमा यी नै उत्कृष्ट ५ जोडीहरुको छोटो परिचय र उनीहरुले अहिलेसम्म हासिल गरेका उपलब्धिहरुका बारेमा चर्चा गरिएको छ । हेर्नुहोस् भिडियो सामग्री–

नायिका सुमी मोक्तान र कोरियोग्राफर बिजु पार्कीको जोडी अहिले दर्शकको रोजाईमा छन् । मिस तामाङ, मिस नेपाल हुँदै चर्चित मोडल र नायिकासम्मको यात्रा तय गरेकी सुमी र चर्चामा रहेका कोरियोग्राफर बिजुको जोडीलाई दर्शकहरुले रुचाएका छन् । उनीहरु शोमा स्टन्टवाला जोडीका रुपमा देखिएका छन् । उनीहरुले पहिलो,दोस्रो र तेस्रो हप्तामा समान ३०–३० अंक, चौथो हप्ता २६ अंक तथा पाँचौँ र छैटौँ हप्ता २३–२३ अंक प्राप्त गरेका थिए । उनीहरुले सातौँ, आठौँ र नवौँ हप्ताको शुक्रबार समान २७–२७ अंक तथा शनिबार २६ अंक र दशौँ हप्ताको शुक्रबार र शनिबार समान २९–२९ अंक प्राप्त गरेका थिए । उनीहरुले दशौँ हप्ता सकिँदा जम्मा ३२७ अंक प्राप्त गरेका छन् । स्टेजमा सुबिजु नामले परिचित यो जोडीले पहिलो हप्ता फ्रि स्टाईल कन्टेम्प्ररी, दोस्रो हप्ता कन्टेम्प्ररी, तेस्रो हप्ता एरियल एण्ड एक्रोब्याट, चौथो हप्ता थिएटर र पाँचौँ हप्ता कलिउड हिपहप डान्स प्रस्तुत गरेका थिए । त्यस्तै उनीहरुले छैटौँ हप्ता झ्याउरे, सातौँ हप्ता ओपन स्टाईल, आठौँ हप्ता सुफी, नवौँ हप्ता पासो दोब्ले र कन्टेम्प्ररी तथा दशौँ हप्ता एरियल एक्रोब्याट्स एण्ड कन्टेम्प्ररी र ओपन स्टाईल डान्स गरेका थिए । उनीहरुले दोस्रो हप्ता पर्फोमेन्स अफ द विक अवार्ड जितेका थिए । यो जोडीले एक पटक बटम थ्रीको सामना गरिसकेको छ । सुमीलाई सातौँ हप्ता सोमु गुरुङले नृत्यमा साथ दिएका थिए ।

डान्सिङ विथ द स्टार्स नेपालमा पहिलो वाईल्ड कार्ड ईन्ट्री जोडी हुन् कलाकार प्रियना आचार्य र कोरियोग्राफर शुभम भुजेलको जोडी । स्टेजमा प्रियम जोडीका नामले परिचित यो जोडीले शोको पाँचौँ हप्तामा वाईल्ड कार्ड ईन्ट्री पाएका थिए । शुभम र प्रियनाले पाँचौँ हप्तामा आफ्नो पहिलो नृत्य प्रस्तुत गरेका थिए । यो जोडीले पाँचौँ हप्ता २४ अंक, छैटौँ हप्ता २२ अंक र सातौँ हप्ता २६ अंक प्राप्त गरेका थिए । त्यस्तै आठौँ हप्ता २२ अंक, नवौँ हप्ताको शुक्रबार र शनिबार दुबै दिन समान २५–२५ अंक र दशौँ हप्ताको शुक्रबार र शनिबार समान २७–२७ अंक प्राप्त गरेका थिए । उनीहरुले दशौँ हप्ता सकिँदा जम्मा १९८ अंक प्राप्त गरेका छन् । उनीहरुले पाँचौँ र छैटौँ हप्तामा ओपन स्टाईल, सातौँ हप्ता कर्मग्राफी एण्ड किजोम्बा र आठौँ हप्ता ओपन स्टाईल डान्स गरेका थिए । त्यस्तै नवौँ हप्ता फ्युजन साल्सा र कन्टेम्प्ररी तथा दशौँ हप्ताको ट्वेर्किङ प्लस कलिहप र ओपन स्टाईल डान्स गरेका थिए । उनीहरुले एक पटक बटम थ्रीको सामना गरेका छन् ।

डान्सिङ विथ द स्टार्स नेपालका चर्चित जोडीहरुमध्येको एक जोडी हुन् गायिका ज्योति मगर र कोरियोग्राफर लाउरे सिंहको जोडी । स्टेजमा ज्योतिला नामबाट परिचत यो जोडीले फरक फरक नृत्य प्रस्तुत गरेर शोमा तहल्का मच्चाईरहेका छन् । उनीहरुले पहिलो हप्ता ३० अंक, दोस्रो हप्ता २५ अंक, तेस्रो हप्ता २७ अंक, चौथो हप्ता २३ अंक तथा पाँचौ र छैटौँ हप्ता २५–२५ अंक प्राप्त गरेका थिए । त्यस्तै उनीरुले सातौँ हप्ता २७ अंक, आठौँ हप्ता २६ अंक, नवौँ हप्ताको शुक्रबार २५ अंक र शनिबार २८ अंक तथा दशौँ हप्ताको शुक्रबार २७ अंक र शनिबार २६ अंक प्राप्त गरेका थिए । उनीहरुले दशाँै हप्ता सकिदा जम्मा ३१४ अंक प्राप्त गरेका छन् । ज्योतिला जोडीले पहिलो हप्ता कन्टेम्प्ररी, दोस्रो हप्ता कलि–हप, तेस्रो हप्ता कल्चरल मगर डान्स, चौथो हप्ता कन्टेम्प्ररी र पाँचौँ हप्ता मारुनी नृत्य गरेका थिए । त्यस्तै छैटौँ हप्ता साल्सा नेपाली डान्स फ्युजन, सातौँ हप्ता सेमि क्लासिकल, आठौँ हप्ता ओपन स्टाईल, नवौँ हप्ता साल्सा र कलिहप तथा दशौँ हप्ता सेन्सुअल र झ्याउरे डान्स गरेका थिए । उनीहरुले छैटौँ हप्तामा पर्फोमेन्स अफ द विक अवार्ड जितेका थिए । उनीहरुले आठौँ हप्तामा पहिलो पटक बटम लाईनको सामना गरेका थिए । आठौँ हप्ता र नवौँ हप्तामा गरी उनीहरुले २ पटक बटम लाईनको सामना गरेका छन् ।

फुलन्देकी आमाका नामले चर्चामा आएका हाँस्य कलाकार उमेश राई र कोरियोग्राफर प्रमोद भण्डारीको जोडीले यतिखेर स्टेजमा चर्चा कमाईरहेका छन् । कमेडियन र कोरियोग्राफरको यो जोडीले दर्शकलाई हँसाउने र रुवाउने गरी डान्स गरिरहेका छन् । स्टेजमा आमोद जोडीका नामले परिचित यो जोडीले पहिलो र दोस्रो हप्ता २५–२५ अंक, तेस्रो हप्ता २९ अंक, चौथो हप्ता २५ अंक र पाँचौँ हप्ता २८ अंक प्राप्त गरेका थिए । त्यस्तै उनीहरुले छैटौँ हप्ता २७ अंक, सातौँ हप्ता २५ अंक, आठौँ हप्ता २९ अंक, नवौँ हप्ताको शुक्रबार २३ र शनिबार २६ अंक तथा दशौँ हप्ताको शुक्रबार २५ अंक र शनिबार २९ अंक प्राप्त गरेका थिए । उनीहरुले दशाँै हप्ता सकिँदा जम्मा ३१६ अंक प्राप्त गरेका छन् । उनीहरुले पहिलो हप्ता फ्रि स्टाईल, दोस्रो हप्ता कलिहप, तेस्रो हप्ता ओपन स्टाईल,चौथो हप्ता कलिहप र पाँचौँ हप्ता बेली डान्स गरेका थिए । त्यस्तै उनीहरुले छैटौँ हप्ता कलिहप, सातौँ र आठौँ हप्ता ओपन स्टाईल, नवौँ हप्ता चाल्र्सटिन (चाल्र्सटिन्) र ओपन स्टाईल तथा दशौँ हप्ता ओपन स्टाईल र सेमिक्लासिकल डान्स गरेका थिए । यो जोडीले तेस्रो हप्ता पर्फाेमेन्स अफ द विक अवार्ड जितेका थिए । उनीहरुको जोडीले ३ पटक बटम लाईनको सामना गरिसकेको छ ।

प्रतियोगितामा भाग लिएका सबै स्टार र कोरियोग्राफरहरुको जोडीहरुमध्ये सर्वाधिक केमेष्ट्रि मिलेको जोडीका रुपमा बुद्ध लामा र केबिका खत्रीको जोडी चर्चामा छ । स्टेजमा बुद्धिका जोडीका नामले परिचित यो जोडी शोमा मात्र नभई शोबाहिर पनि उत्तिकै चर्चामा छन् । उनीहरुको जोडीलाई दर्शकहरुले केमेष्ट्रि मिलेको जोडीका रुपमा मन पराएका छन् । बुद्ध र केबिकाले पहिलोदेखि छैटौँ हप्तासम्म समान २६–२६ अंक, सातौँ हप्ता २८ अंक र आठौँ हप्ता पून २६ अंक प्राप्त गरेका थिए । त्यस्तै उनीहरुले नवौँ हप्ताको शुक्रबार २७ र शनिबार ३० अंक तथा दशौँ हप्ताको शुक्रबार २४ अंक र शनिबार ३० अंक प्राप्त गरेका छन् । उनीहरुले दशौँ हप्ता सकिँदा जम्मा ३२१ अंक प्राप्त गरेका छन् । उनीहरुले पहिलो हप्ता फ्री स्टाईल, दोस्रो हप्ता तामाङ सेलो, तेस्रो हप्ता कन्टेम्प्ररी, चौथो हप्ता ओपन स्टाईल र पाँचौँ हप्ता हाउस डान्स गरेका थिए । त्यस्तै छैटौँ हप्ता ओपन स्टाईल, सातौँ हप्ता लिरिकल कन्टेम्प्ररी, आठौँ हप्ता ओपन स्टाईल, नवौँ हप्ता साल्सा एण्ड साम्बा र ओपन स्टाईल तथा दशौँ हप्ता ओपन स्टाईल र कन्टेम्प्ररी डान्स गरेका थिए । उनीहरुले नवौँ हप्ताको पहिलो दिन पहिलो पटक पर्फोमेन्स अफ द डे अवार्ड जितेका थिए । उनीहरुले ३ पटक बटम लाईनको सामना गरेका छन् ।


यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published.


*