शंकर योङहाङ र मेलिना राईको ‘दुनियाँलाई दूर राखौँला’ सार्वजनिक हुँदै

२१ श्रावण २०७७, बुधबार १२:५९

मकवानपुर, २१ साउन । अहिले नेपाल स्टार गायन रियालिटी शोमा चर्चा कमाईरहेका चर्चित प्रतियोगी शंकर योङहाङ र चर्चित गायिका मेलिना राईको आवाजमा रहेको नयाँ गीत सार्वजनिक हुने भएको छ । शंकरले सामाजिक सञ्जालमार्फत गीतको पोष्टर सार्वजनिक गर्दै आफ्नो पहिलो अफिसियल गीत आउन लागेको जानकारी दिएका हुन् ।

‘दुनियाँलाई दूर राखौँला’ बोलको उक्त गीतको पोष्टर सार्वजनिक गर्दै शंकरले लेखेका छन्–‘ल है साथीहरू…मेरो गितको म्यूजिक भिडियोको फस्र्ट लुक आज सार्वजनिक भएको छ । अब भने एकदमै चाडैँ नै बजारमा रिलिज हुँदैछख।खतपाईंहरूको साथ र सहयोगको आशा राख्दछु । धन्यवाद ।’

शंकरको म्युजिक भिडियोमा विकाश लामिछाने र रिचा थापाले अभिनय गरेका छन् । म्युजिक भिडियोलाई किरण दाहालले तयार पारेका हुन् । म्युजिक भिडियो चाँडै रिलिज हुने गायक योङहाङले जनाएका छन् । शंकर यसअघि नेपाल आईडलमा समेत सहभागी भएका थिए । उनी विभिन्न सांगितिक कार्यक्रमहरुमा पनि सक्रिय छन् । उनी नेपाल स्टारको दोस्रो राउण्ड पार गरी तेस्रो राउण्डमा पुगेका छन् । हेर्नुहोस् पोष्टर–

यो पनि हेर्नुहोस्–
अब जिमेलबाटै जुममा जस्तै यसरी मिटिङ गरौँ
विश्व नै समस्यामा परेको बेलामा अनलाईन भिडियो मिटिङ तथा अनलाईन कक्षा संचालनका लागि जुम लगायतका एपह? निकै प्रभावकारी सावित भएका छन् । अब भने ईन्टरनेट दुनियाँको सफल कम्पनी गुगलले पनि जुमको जस्तै सुविधा प्रयोग कर्ताह?लाई उपलब्ध गराएको छ । गुगल मिट नामक एपबाट गुगलले यस्तो सेवा सु? गरेको हो जसमा तपाईले तपाईको जिमेल आईडी प्रयोग गरेर बढीमा १०० जनासँग एकैपटक भिडियो कल गरी मिटिङ तथा अध्ययनह? गर्न सक्नुहुन्छ । तपाईले यसको फ्रि भर्सनमै यो सुविधा पाउनसक्नुहुनेछ । हुन त गुगलले धेरै वर्ष पहिलेदेखि नै गुगल ह्याङ आउट्स मार्फत यस्तै सेवा दिएको थियो तर यसका सिमाह? तोकिएका थिए । अब भने यसले यसको दायरा बढाएको छ । कसरी गर्ने त गुगल मिट एपको प्रयोग ? यस भिडियो सामग्रीमा तपाईलाई गुगल मिट एप ईन्स्टल गर्न, मिटिङ जोईन गर्न र मिटिङ सञ्चालन गर्न वा कक्षा संचालन गर्न आवश्यक सबै जानकारीह? दिँदैछु । साथै केही सेटिङह?का बारेमा पनि बताउनेछु । कृपया भिडियो अन्तिमसम्मै हेर्नुहोला । यदि च्यानलमा नयाँ हुनुहुन्छ भने कृपया हाम्रो च्यानललाई सब्स्क्राईब गर्न नभुल्नुहोला । आउनुहोस् यो एपमा मिटिङ गर्ने तरिकाबारे जानकारी लिउँ ।

वेबसाईटमा समाचार वा आर्टिकल अपडेट गर्दा ध्यान दिनुपर्ने कुराहरु
के तपाई न्युज वेबसाईट वा ब्लग चलाउनुहुन्छ ? के तपाई समाचार वा तपाईको आर्टिकल भाईरल गराउन चाहानुहुन्छ ? अथवा के तपाईलाई समाचार वा आर्टिकल अपडेट गर्दा विभिन्न समस्याहरु भइरहेको छ ? यदि छ भने यो भिडियो तपाईहरुकै लागि हो । यस भिडियोमा हामी समाचार वा आर्टिकल अपडेट गर्दा हेडलाईन्, हाईलाईट,क्याटगोरी र ट्यागको महत्व के छ भन्ने विषयमा चर्चा गर्दैछौँ । साथै समाचारमा वा आर्टिकलमा ठ्याक्कै मिल्ने साईजको फिचर ईमेज कसरी बनाउने वा कुन साईजको बनाउने र समाचार शेयर गर्दा तस्बिर नआउने समस्याहरुलाई कसरी समाधान गर्ने त्यो बारेमा पनि चर्चा गर्नेछौँ । सबै जानकारीकालागि भिडियोलाई अन्तिमसम्मै हेरिदनुहोला । च्यानलमा नयाँ हुनुहुन्छ भने कृपया च्यानललाई सब्स्क्राईब गरिदिनुहोला ।


यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published.


*